Usługi metalizacji próżniowej i lakierni proszkowej

Współpracujemy z firmami reprezentującymi poniższe branże

  • oświetleniowa,
  • kosmetyczna,
  • dewocjonalia,
  • ozdoby choinkowe,
  • kółka do wózków,
  • urny,
  • motoryzacyjna .
Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić
Avada Macbook Image

TOBEX stawia na wysoki standard, jakość i troskę o środowisko naturalne

Nasz proces metalizacji próżniowej jest idealnym rozwiązaniem dla wysokiej jakości, niskokosztowych wykończeń dekoracyjnych

Specjalizujemy się w nakładaniu powłok dekoracyjnych metodą metalizacji próżniowej, lakierowania natryskowego jak również lakierowania proszkowego. Współpracujemy  z dostawcami wysokiej jakości komponentów, co gwarantuje nam uzyskanie  wysokiej  jakości wykonywanych usług. Dysponujemy nowoczesną linią  do lakierowania detali z tworzyw sztucznych metoda natryskową, do lakierowania metali metodą proszkową  oraz do metalizacji próżniowej. Realizujemy zamówienia hurtowe i indywidualne. Świadczymy usługi w zakresie metalizacji próżniowej i lakierowania tworzyw sztucznych (PS, ABS, PP, PC, PA) oraz metali (stal, Al, ZnAl). Stosujemy powłoki metaliczne w kolorach chrom, złoto, miedź, mosiądz oraz inne.

Malowanie natryskowe

Malowanie metodą natryskową  tworzyw sztucznych pozwala na uzyskanie równomiernego wyglądu i koloru, czy też połysku na powierzchni elementu. Proces ten zabezpiecza również przed uszkodzeniami mechanicznymi, czynnikami atmosferycznymi i chemicznymi.

Metalizacja próżniowa

Głównym celem metalizowania jest nadanie powierzchni tworzywa sztucznego wyglądu metalu wypolerowanego na wysoki połysk w ekonomicznej produkcji seryjnej. Uzyskujemy w ten sposób efekt chromu, lustra, złota i innych.

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe jest najefektywniejszą metodą uzyskania powłoki ochronnej i dekoracyjnej przedmiotów metalowych. Elementy malowane w ten sposób nabierają doskonałych walorów estetycznych oraz znakomitą odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne powłoki.

Oferując najwyższą jakość wykonania serdecznie zapraszamy do współpracy